Poloha
Hledat Resetujte filtr
Doporučujeme

Aktuální poptávky a veřejné zakázky

Inform.cz

Agency worker company s.r.o.

Personální činnost. Nabízíme služby agentury práce.

Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v. v. i.

Provoz výzkumného ústavu veterinárního lékařství.

CONTSYSTEM s.r.o.

Prodej, montáž, servis silniční manipulační techniky. Hydraulické jeřáby HIAB, nosiče kontejnerů MULTILIFT, závěsné vysokozdvižné vozíky MOFFETT, překladače ISO kontejnerů STEELBRO. Komplexní řešení manipulace s kontejnery.

Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56

Střední odborné učiliště elektrotechnické v Plzni. K dispozici je jídelna a ubytování v domově mládeže. Silnoproudá a slaboproudá elektrotechnika, automatizace, informační technologie a telekomunikace.

Obec Sukorady

První písemný doklad o Sukoradech pochází poměrně až z pozdního období. Na Sukoradech sídlil zemanský rod, který se podle tohoto místa i psal. Václav ze Sukorad se připomíná v roce 1420 ve spojitosti s hradem Bezdězem, kde mohl být i jeho purkrabím.

MUDr. Helena Grmelová

Provozování stomatologické ordinace.

Ile de Beauté Voyages s.r.o.

Zajišťujeme ubytování s vlastní dopravou v destinacích Korsika, Sardinie a Francie. Nabízíme hotely, apartmány, residence a soukromé vily. Prodáváme lodní lístky.

Obec Srní

Srní je obec v okrese Klatovy, kraj Plzeňský. Nachází se v Národním parku Šumava, 858 m n. m.

SV výrobní, s.r.o.

SV výrobní, s.r.o. je firma s dlouholetou výrobní zkušeností, která se zaměřuje na kovoobrábění a výrobu evolutních, šroubových a listových pružin včetně pružících elementů, kuželové pružiny pásové, evolutní pružiny, šroubové pružiny, listové pružiny, pru