Pondělí

Cloudy

-5°/-9°

Úterý

Cloudy

-1°/-9°

Středa

Cloudy

2°/-4°

Poloha
Hledat Resetujte filtr
Doporučujeme

Aktuální poptávky a veřejné zakázky

Inform.cz

SOKOFLOK s.r.o.

Nákup a prodej vysoce účinných chemických prostředků SOKOFLOK pro úpravu a čištění vod (komunálních, průmyslových, zemědělských) a další technologie včetně aplikačního servisu. Flokulanty, koagulanty, odpěňovače.

Brněnské komunikace a.s.

Nabídka inženýrských služeb v investiční výstavbě komunikačních či pozemních staveb včetně projektové činnosti.

Bright sun energy s.r.o.

Naše společnost poskytuje kompletní služby v oblasti solární energetiky.

Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov

Vyrábíme vzduchotechniku, radiální a speciální ventilátory, průmyslové filtry, ocelové konstrukce, kovové díly a plechové výlisky, sušárny obilí, výměníky tepla, zahradní nářadí. Provádíme řezání plechů laserem a plazmou, CNC soustružení, lisování.

BRANDAU Czech Republic, s.r.o.

Výroba a prodej transportních dopravních řetězů, svařovaných ocelových konstrukcí a řetězů pro dopravníky.

ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN

Hlavní činností společnosti je zemědělská výroba, jejíž nedílnou součástí je ovocnářství, které má v této oblasti dlouholetou tradici. Společnost hospodaří na výměře 995 ha zemědělské půdy v sedmi katastrálních území.

AQUA Cleer s.r.o.

Dávkovací čerpadla, dávkovací stanice chemikálií, rukávové filtry, změkčovací zařízení a další technologie. Demineralizace vody - Reverzní Osmoza - Legionella.

Zlatnictví Crystal Hnízdilová

Prodej zlatých a stříbrných šperků a šperků z chirurgické oceli, hodinek a hodin, dárkových poukazů. Provádíme opravy a čištění šperků, výkup zlatých zlomků a zprostředkujeme výrobu zlatých šperků na zakázku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

MUDr. Ivana Jelínková s.r.o.

MUDr. Ivana Jelínková poskytuje léčebnou a preventivní péči pro děti a dorost do 19let věku. Provádíme odběry biologického materiálu, CRP vyšetření přímo v naší ordinaci. Očkujeme povinnými i nadstandartními očkovacími látkami.

Diagnostické centrum Olšanská s.r.o.

Provozujeme diagnostické centrum. Nabízíme sonografická vyšetření břicha, malé pánve, měkkých tkání, prsních žláz a axil, scrota a testes u mužů či extrakraniálních cév i periferních cév končetin.

FARYJO s.r.o.

Zámečnická firma se zaměřuje na výrobu a montáž posuvných bran, plotů, pergol, zábradlí, ocelových konstrukcí a jiných nerezových výrobků. Nabízí poctivou a přesnou práci s maximální vstřícností k řešení požadavků zákazníka.

VODAK Humpolec, s.r.o.

Stěžejní činností firmy je provozování vodovodů, kanalizací, čistíren a úpraven vody dle provozovatelských smluv. Dále se zabýváme výstavbou vodohospodářských objektů, likvidacemi odpadů a projekční činností.

MUDr. Mirka Fialová

Provozujeme ambulanci diabetologie a vnitřního lékařství.

Pavlo Kozak

Provádíme podlahové broušení a leštění mramoru Terazzo a žuly, chemické hloubkové mytí, broušení a krystalizaci, broušení a leštění povrchů i metodou HTC DCS Twister.

TOP CLASS CARS CZ s.r.o.

Dovoz a prodej nových i ojetých luxusních vozů s jasným původem včetně finančního servisu, pojištění a leasingu. Servis i montáž autopříslušenství.