Úterý

Cloudy

-2°/-5°

Středa

Cloudy

2°/-2°

Čtvrtek

Cloudy

1°/-4°

Poloha
Hledat Resetujte filtr

Aktuální nabídky služeb, zboží, akcí

Inform.cz

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

Dodáváme napájecí zdroje AC DC, měniče DC DC VICOR, invertory DC AC, jističe E-T-A Elektrotechnische Apparate GmbH, krokové motory LAM Technologies a další elektronické aktivní a pasivní součástky v průmyslové automatizaci, energetice, v telekomunikační a

METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o.

METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. nabízí kompletní dodávky ocelových konstrukcí od samotné výroby až po doručení a následnou montáž. Vyrábíme ocelové konstrukce pro haly, hangáry, přístavby či vestavby do jakýchkoliv provozů.

DIOMETAL PRO, s.r.o.

DIOMETAL PRO s.r.o. je česká rychle se rozvíjející společnost založena roku 2014 se zaměřením především na přesné, produktivní CNC obrábění a ostatní zakázkovou kovovýrobu.

Intrum Czech, s.r.o.

Pracujeme s cílem získat neuhrazené pohledávky a podpořit tak podnikání firem. Intrum poskytuje širokou nabídku služeb včetně vymáhání pohledávek, úvěrových informací, vykoupení pohledávek, platební a fakturační služby a analýzy spotřebitelského chování.

ALFA-OMEGA technology s.r.o.

V rámci spolupráce s Alfa Laval provádí pracovníci AO tech opravy a servisní práce ve stávajících výměníkových stanicích tepla (pravidelný servis technologického zařízení nebo havarijní servis zařízení).

POSTOLKA-DRILLING, s.r.o.

Provádíme řízené podvrty, protlaky a mikrotunelování se specializací na bezvýkopové technologie. Používáme vrtné stroje PRIME-DRILLING a GRUNDODRILL vhodné na podvrty komunikací, vodotečí, železnic a mikrotuneláž. Nabízíme i neřízené zemní podvrty.

JUTA a.s.

Výroba pro stavebnictví, zemědělství, obalových materiálů a obalů pro technické účely, rašlové úplety, pytle i síťoviny, umělé trávníky, agrotextilie, drenážní geokompozity, netkané i tkané geotextilie, parobrzdy, membrány.

MTV Group s.r.o.

Čerpací stanice pohonných hmot.

Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov

Vyrábíme vzduchotechniku, radiální a speciální ventilátory, průmyslové filtry, ocelové konstrukce, kovové díly a plechové výlisky, sušárny obilí, výměníky tepla, zahradní nářadí. Provádíme řezání plechů laserem a plazmou, CNC soustružení, lisování.

AQUA Cleer s.r.o.

Dávkovací čerpadla, dávkovací stanice chemikálií, rukávové filtry, změkčovací zařízení a další technologie. Demineralizace vody - Reverzní Osmoza - Legionella.

MedicalHelp Česká republika s.r.o.

Naše agentura zabezpečuje komplexní poskytování pracovně lékařských služeb (PLS). Úzce spolupracujeme se zaměstnavatelem při prevenci a ochraně zdraví zaměstnanců před nemocemi z povolání a jinými poškozeními zdraví z práce a prevenci úrazů.

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

Nabízíme a prodáváme napájecí zdroje AC/DC, měniče DC/DC, invertory DC/AC, jističe a další související elektronické součástky. Výrobce E-T-A, Carling, Vicor. Aktivní a pasívní elektronické součástky. Výrobci: GLASSMANN ARCH ELECTRONIC, E-T-A, CARLING TECH

MUDr. Milan Karpianus s.r.o.

V naší interní ambulanci řešíme obtížné diagnostické problémy a léčíme chronická onemocnění a také kombinace různých chorob najednou. Nabízíme péči o pacienty s vnitřními nemocemi, vysokým krevním tlakem, léčbu stavů po srdečním infarktu. Zajišťujeme také

Gyvana Fem s.r.o.

Gynekologie a porodnictví poskytuje komplexní diagnostickou, léčebnou a preventivní péči.

MUDr. JURÁSEK Jan s.r.o.

MUDr. Jan Jurásek poskytuje léčebně - preventivní péči v rozsahu všeobecné praxe, manuální medicínu pohybového aparátu, prohlídky a potvrzení dle vyžádání.