Freitag

Cloudy

20°/9°

Samstag

Cloudy

22°/11°

Sonntag

Cloudy

23°/12°

Kožní ambulance Fialová, s.r.o.

Vyšetření a léčba kožních a pohlavních chorob. Lékařská kosmetika a korektivní dermatologie. Kožní sanatorium, balneoterapie a kryosauna. Vyšetření pigmentových nervů digitální dermatoskopem.

Hotel Zimní stadion Tábor

Hotel Zimní stadion nabízí ubytování v prostorách zimního stadionu, na okraji města Tábor.

Bright sun energy s.r.o.

Naše společnost poskytuje kompletní služby v oblasti solární energetiky.

Zemědělské družstvo Merklín u Přeštic

Zajišťujeme rostlinnou výrobu. Pěstujeme pšenici, ječmen, oves, řepku, jetel, vojtěšku i kukuřici.

Obec Líšnice

Obec Líšnice se nachází v okrese Šumperk v Olomouckém kraji. Žije zde nad 400 obyvatel. Obec se skládá ze dvou částí, vlastní Líšnice a Vyšehorek.

UNIS, a.s.

Hlavní činností UNIS, a.s. je realizace projektů v investiční výstavbě zaměřené do oborů zpracování ropy a zemního plynu, petrochemie, chemie a energetiky v dodavatelské formě tzv. „na klíč“ (model EPC nebo EPC-M).

Kovodružstvo, výrobní družstvo Strážov

Vyrábíme vzduchotechniku, radiální a speciální ventilátory, průmyslové filtry, ocelové konstrukce, kovové díly a plechové výlisky, sušárny obilí, výměníky tepla, zahradní nářadí. Provádíme řezání plechů laserem a plazmou, CNC soustružení, lisování.

Kožní ambulance Fialová, s.r.o.

Vyšetření a léčba kožních a pohlavních chorob. Lékařská kosmetika a korektivní dermatologie. Kožní sanatorium, balneoterapie a kryosauna. Vyšetření pigmentových nevů digitální dermatoskopem.

Základní škola Praha 7, Korunovační 8

Základní škola zaměřená na kvalitní vzdělávání a rozvoj žáků. ZŠ Praha 7 Bubeneč pro 500 žáků s rozšířeno výukou informatiky a výtvarné výchovy a tvořivé dramatiky. Jsme fakultní škola. Provozujeme předškolní třídu pro děti od 5 let. Máme školní družinu,

GABIONY GROUP, s.r.o.

Montáž gabionů a opěrných zdí. Zajišťujeme kompletní zakázky na klíč od zaměření, vypracování projektu až po jeho realizaci. Zaměřujeme se nejvíce na opěrné zdi sypané či skládané, ale také na gabionové ploty sypané, gabionové ploty skládané a gabionové o

Ošmera Petr, JUDr., advokát

Nabízíme služby advokátní kanceláře, kompletní právní servis pro podnikatele i fyzické osoby v oblasti práva občanského, rodinného včetně zastupování při rozvodech, máme velké zkušenosti v oblasti práva trestního, obchodního včetně vymáhání pohledávek.

RENASTAV s.r.o.

Provádíme rekonstrukce, zateplování budov, výstavby rodinných domů na klíč, obkladačské práce, montáž sádrokartonů a veškeré zednické práce. Dále nabízíme ruční a strojové zemní práce. Působíme převážně v Praze a blízkém okolí.

AGS - Aluminium Glass Steel buildings s.r.o.

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží hliníkových oken, dveří, zimních zahrad či provětrávaných fasád. Máme 20letou praxi, znalosti a dovednosti získané v různorodém stavebním oboru. Naším cílem je dobře odvedená práce, která nám bude dělat reklamu.

SYNPO, akciová společnost

Aplikovaný výzkum v oblasti pryskyřic, laků, nátěrových hmot, lepidel, tmelů a polymerů Výroba nátěrových hmot (Akrylmetal, Veromix, Zirafinol). Analýza polymerních materiálů a zkušebnictví v akreditovaný laboratořích.

Farní charita Studenec u Horek

V rámci CHOS je poskytována odborná ošetřovatelská péče v domácím prostředí klienta. Naše kvalifikované zdravotní sestry ji poskytují podle požadavku praktického lékaře, u kterého je klient registrován. Tuto péči hradí zdravotní pojišťovny.