Sunday

Cloudy

20°/11°

Monday

Cloudy

23°/11°

Tuesday

Cloudy

22°/13°

DIOMETAL PRO, s.r.o.

DIOMETAL PRO s.r.o. je česká rychle se rozvíjející společnost založena roku 2014 se zaměřením především na přesné, produktivní CNC obrábění a ostatní zakázkovou kovovýrobu.

Bright sun energy s.r.o.

Naše společnost poskytuje kompletní služby v oblasti solární energetiky.

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

Dodáváme napájecí zdroje AC DC, měniče DC DC VICOR, invertory DC AC, jističe E-T-A Elektrotechnische Apparate GmbH, krokové motory LAM Technologies a další elektronické aktivní a pasivní součástky v průmyslové automatizaci, energetice, v telekomunikační a

Alchimica s.r.o.

Distribuce čistých a průmyslových chemikálií, farmaceutických látek, přísad do potravinářského průmyslu, sportovních výživ, kosmetiky a krmiv.

ZAKO TURČÍN, spol. s r.o.

Firma ZAKO Turčín byla založena roku 1996 a jedná se o moderní strojírenský rodinný podnik . Vyznačuje se vysokou úrovní strojírenské výroby. Vyrábíme a průběžně zlepšujeme naše produkty zámečnické výroby, strojírenské výroby, montáže a výrobní procesy ta

TIBERINA AUTOMOTIVE BĚLÁ spol. s r.o.

Výroba nástrojů, zámků a kování a tvorba přesných kovových výlisků.

NC Line a.s.

Provádíme řezání laserem, děrování, stříhání a ohýbání plechů na CNC strojích.

PRIMADENT s.r.o.

Provozujeme stomatologickou a stomatochirurgickou ordinaci v Brně.

Brtek s.r.o.

Naše firma nabízí prodej písku, štěrku, zeminy. Kromě toho zajišťujeme nákladní dopravu - rozvoz materiálu, odvoz suti a veškeré zemní práce. Recyklujeme (drtíme a třídíme) stavební suť, beton, živici a zeminu. Provozujeme v areálu čerpací stanici.

Team MAAT, spol. s r.o.

Nabízíme služby stanice technické kontroly všech druhů silničních vozidel do 3,5 tuny. Provádíme měření emisí, evidenční kontroly a pravidelné prohlídky. Zajišťujeme technické kontroly staveb, přestaveb, dovozů a vozidel na LPG pohon.

MUDr. Dalibor Hlavatý - praktický lékař pro dospělé

Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Velešín. MUDr. Dalibor Hlavatý, praktický lékař pro dospělé, provádí preventivní prohlídky, poskytuje léčebnou péči a v případě potřeby zajistí odborná vyšetření. V ordinaci jsou zajišťovány také odběry krve.

Obec Líšnice

Obec Líšnice se nachází v okrese Šumperk v Olomouckém kraji. Žije zde nad 400 obyvatel. Obec se skládá ze dvou částí, vlastní Líšnice a Vyšehorek.

HASS Hroby s.r.o.

Společnost HASS Hroby s.r.o. se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem vojenského výstrojního materiálu a vyřazené vojenské techniky, kompletní armádní vybavení, oděvy, obuv, zdravotní materiál, outdoor vybavení, vojenskou techniku.

MUDr. Jana Knotková s.r.o.

Ordinace praktické lékařky pro dospělé, Bzenec. Závodní lékař. MUDr. Jana Knotková zajišťuje diagnostickou a léčebnou péči, pravidelné preventivní prohlídky, aplikaci očkovacích látek a odběry biologického materiálu.

ALFA-OMEGA technology s.r.o.

V rámci spolupráce s Alfa Laval provádí pracovníci AO tech opravy a servisní práce ve stávajících výměníkových stanicích tepla (pravidelný servis technologického zařízení nebo havarijní servis zařízení).