Tuesday

Cloudy

-2°/-5°

Wednesday

Cloudy

2°/-2°

Thursday

Cloudy

1°/-4°

Město České Velenice

Městský úřad poskytuje a informuje svoje občany o aktualitách prostřednictvím úřední desky. V obci je informační centrum a knihovna, která poskytuje výpůjční a informační služby, pořádá akce pro děti, besedy a umožňuje přístup k internetu.

ELEKTROMONTÁŽE s.r.o.

Projekty, dodávky a montáže v oboru elektro. Výstavba, rekonstrukce a opravy venkovních i kabelových sítí NN a VN. Montáže a opravy veřejného osvětlení. Připojení fotovoltaických elektráren do DS. Smluvní obchodní partner ČEZ.

Stavona, spol. s r.o.

Vyrábíme plastová, hliníková, dřevěná okna a dveře. Dodáváme parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu. Kompletní servis: montáž, demontáž, eko likvidace, zednické zapravení. Ceník plastových oken - online poptávka. Tradice a stabilita od roku 1991.

MTV Group s.r.o.

Čerpací stanice pohonných hmot.

Testpolymer EU s.r.o.

Poskytování služeb v oblasti zkušebnictví plastů. Stanovení indexu toku taveniny, teploty měknutí dle Vicata, teploty průhybu při zatížení, rázové houževnatosti Charpy a Izod, tvrdosti Shore A,D, provádění tahové a ohybové zkoušky včetně modulů pružnosti.

Zlatnictví Crystal Hnízdilová

Prodej zlatých a stříbrných šperků a šperků z chirurgické oceli, hodinek a hodin, dárkových poukazů. Provádíme opravy a čištění šperků, výkup zlatých zlomků a zprostředkujeme výrobu zlatých šperků na zakázku. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Farma Holešov s.r.o.

Farma Holešov s.r.o. se zabývá rostlinnou výrobou a zpracováním produktů rostlinné výroby.

Trafag, spol. s r.o.

Společnost se zabývá výrobou přesných mechanických a elektrických přístrojů pro regulaci a měření tlaku, mechanických a elektronických přístrojů pro regulaci a měření teploty.

Ošmera Petr, JUDr., advokát

Nabízíme služby advokátní kanceláře, kompletní právní servis pro podnikatele i fyzické osoby v oblasti práva občanského, rodinného včetně zastupování při rozvodech, máme velké zkušenosti v oblasti práva trestního, obchodního včetně vymáhání pohledávek.

Základní škola Chomutov, Březenecká 4679

Bezbariérová škola (integrujeme imobilní žáky), k dispozici je výtah a výtahová plošina zajímavá nabídka sportovních aktivit (moderní gymnastika, kanoistika, florbal a jiné) široké sportovní zázemí (2 tělocvičny, travnaté hřiště, rozsáhlý sportovní areál

FULGUR, spol. s r. o.

Naše společnost Fulgur s.r.o. se zabývá návrhy, dodávkou, montáží, údržbou a servisem fotovoltaických elektráren. Solární panely dodávka montáž údržba a servis. Provozujeme taktéž Hotel Lysice. K dispozici je zde restaurace, poskytujeme ubytování, pořádám

MUDr. Jana Knotková s.r.o.

Ordinace praktické lékařky pro dospělé, Bzenec. Závodní lékař. MUDr. Jana Knotková zajišťuje diagnostickou a léčebnou péči, pravidelné preventivní prohlídky, aplikaci očkovacích látek a odběry biologického materiálu.

Pavlo Kozak

Provádíme podlahové broušení a leštění mramoru Terazzo a žuly, chemické hloubkové mytí, broušení a krystalizaci, broušení a leštění povrchů i metodou HTC DCS Twister.

Wagner instalace s.r.o.

Provádíme realizaci vytápění, instalatérské práce, měření, regulace a instalace vzduchotechniky, plynoinstalace, vodoinstalace.

Pečovatelská služba Městec Králové, s.r.o.

Společnost poskytuje pečovatelské služby od terénních až po ambulantní. Součástí je pomoc s domácími pracemi, ale také odvoz k lékaři nebo kadeřníkovi. Pečovatelky poskytují jak osobní asistenci, tak zajišťují případně i nákup potravin.