Dolnobousovský SK Vás srdečně zve na oslavy 105 let klubu dne 8. června 2024 od 13:00 na hřišti v Dolním Bousově.
Ve dnech 19. až 23. srpna 2024 se bude konat letní fotbalový kemp pro hráčky a hráče DBSK ročníků 2010 - 2017. Více informací naleznete v rubrice Ke stažení (záložka Klub - Ke stažení - Kemp).
Do galerie na flickru byly přidány fotografie z karnevalu 2023 (odkaz v horní liště - vedle Programu zápasů).
Ve dnech 21. až 25. srpna 2023 se bude konat letní fotbalový kemp pro hráčky a hráče DBSK ročníků 2009 - 2016. Více informací naleznete v rubrice Ke stažení (záložka Klub - Ke stažení - Kemp).
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | SK Rapid Psáry | 70 |
2 | FOTBAL HLÍZOV | 61 |
3 | FK Bohemia Poděbrady | 55 |
4 | Dolnobousovský SK | 46 |
5 | SK Úvaly | 46 |
6 | SK Slovan Poděbrady | 45 |
7 | TJ Slavoj Vrdy | 41 |
8 | FK ČÁSLAV "B" | 40 |
9 | FK PŠOVKA MĚLNÍK | 39 |
10 | Sokol Luštěnice | 38 |
11 | FC Horky | 37 |
12 | SK Kosmonosy "B" | 37 |
13 | SK POLABAN Nymburk | 34 |
14 | FK Slavoj Stará Boleslav | 33 |
15 | SK Rejšice | 23 |
16 | TK Slovan Lysá n / L | 10 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK Slavoj Čistá | 55 |
2 | SK Židněves | 55 |
3 | SK JIZERA PŘEDMĚŘICE | 51 |
4 | TJ Sokol Kněžmost | 50 |
5 | SK Bakov n/J "B" | 45 |
6 | TJ Sokol Pěčice "B" | 45 |
7 | TJ Sokol Jabkenice | 39 |
8 | SK Ledce | 34 |
9 | FC Horky "B" | 31 |
10 | DBSK "B" | 30 |
11 | SK Klášter n/J | 24 |
12 | TJ Sokol Struhy | 20 |
13 | SK Strašnov | 11 |
14 | FC Mukařov | 10 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Mnichovohradišťský SK | 72 |
2 | FK Kralupy 1901 | 62 |
3 | FK Mělník 1909 | 53 |
4 | SK Zeleneč | 49 |
5 | FK Dobrovice | 43 |
6 | SK Bakov n/J | 33 |
7 | MSK Klecany 1921 | 31 |
8 | TJ Sokol Libiš | 28 |
9 | Dolnobousovský SK | 27 |
10 | Sporting MB + Dl. Lhota | 25 |
11 | FK ČECHIE KRALUPY n/VLTAVOU | 24 |
12 | SK LABSKÝ KOSTELEC | 24 |
13 | Roztoky + Libčice | 20 |
14 | Straky + Struhy | 13 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK PŠOVKA MĚLNÍK | 63 |
2 | SK Kosmonosy "B" | 55 |
3 | AFK Pečky | 55 |
4 | FK Dobrovice | 52 |
5 | FC Sporting Mladá Boleslav | 46 |
6 | Dolnobousovský SK | 43 |
7 | Mnichovohradišťský SK | 40 |
8 | FŠ Velký Osek | 36 |
9 | TJ Pátek | 33 |
10 | Neratovice - Byškovice "C" | 32 |
11 | Sparta Kutná Hora "B" | 28 |
12 | FK Mělník 1909 | 15 |
13 | SKP Mladá Boleslav | 6 |
14 | Velim + Cerhenice | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK PŠOVKA MĚLNÍK | 60 |
2 | SK Kosmonosy "B" | 59 |
3 | Neratovice - Byškovice "C" | 53 |
4 | Sparta Kutná Hora "B" | 52 |
5 | Mnichovohradišťský SK | 50 |
6 | Dolnobousovský SK | 44 |
7 | FŠ Velký Osek | 38 |
8 | TJ Pátek | 38 |
9 | FK Mělník 1909 | 26 |
10 | FC Sporting Mladá Boleslav | 26 |
11 | Velim + Cerhenice | 25 |
12 | AFK Pečky | 22 |
13 | FK Dobrovice | 3 |
14 | SKP Mladá Boleslav | 2 |